• 098-1007016
  • vitalknyaze (Magento)
   adanos.a (WordPress)
  • AJAX – інноваційний підхід до розробки сайту

   Використання AJAX (Asynchronous JavaScript and XML) у роботі сайту уже стало «фішкою», яка свідчить про його інноваційність і відповідність сучасним тенденціям. AJAX є величезним проривом у розвитку Інтернет-технологій, але водночас це етап їх розвитку, який давно назрівав, а тому був неминучим. AJAX – це підхід до веб-розробки, який дає можливість веб-сторінці довантажувати необхідну інформацію без перезавантаження самої сторінки.

   Читати далі …

  • Що таке розкрутка сайту?

   Будь-який сайт приносить користь лише тоді, коли його хтось відвідує.

   Розкрутка сайту – це комплекс заходів, спрямованих на підвищення відвідуваності сайту, залучення на сайт цільової аудиторії з пошукових систем.

   Процес розкрутки сайту включає його пошукову оптимізацію і просування в пошукових системах.

   Пошукова оптимізація (SEO – search engine optimization) – підготовка сайту для розкрутки. Включає оптимізацію тексту сторінок сайту, ключових слів, заголовків, структуру внутрішніх посилань.

   Читати далі …

  • В чому переваги HTML5 ?

   Хоча офіційно HTML5 ще не вийшла, але зараз усі про неї говорять, а Інтернет-браузери пропонують нові версії, які уже підтримують багато функцій HTML5. В чому сила HTML5 ? HTML5 (HyperText Markup Language, version 5) є останньою і найбільш новою версією HTML – основного стандарту розмітки Інтернет-сторінки.

   Коротко охарактеризуємо основні нововведення HTML5. Оптимізовано оголошення самої розмітки: !Doctype html. Оголошення кодування сторінки: meta charset = «UTF-8».

   Читати далі …

  • CSS3 – красиве і зручне оформлення сайту

   CSS3 (Cascading Style Sheets — каскадні таблиці стилів, рівень 3) уже активно використовується на великій кількості сайтів, хоча при цьому частина розробників може і не задумуватись над відмінностями CSS3 і попередніх версій, оскільки ці нюанси знати не обов’язково, якщо розглядати єдину технологію CSS – стилів для оформлення (візуалізації) HTML-сторінок.

   Якщо практичний результат впровадження технологій HTML5 не завжди помітний, то у випадку з впровадженням технологій CSS3 такий результат очевидний. Функції CSS3 значно розширені порівняно з попередніми версіями. Інструментарій CSS3 забезпечує ефекти, які раніше досягалися тільки за допомогою вставки зображень чи javascript. Як наслідок, спрощується процес оформлення сторінки, зменшується навантаження на сервер і вага сторінки, зростає швидкість її завантаження.

   Читати далі …

  • Інтернет-магазини на Magento

   Власник бізнесу, пов’язаного з торгівлею, рано чи пізно стикається з проблемою створення інтернет-магазину. В Інтернеті можна знайти величезну кількість інформації про шляхи вирішення цієї проблеми: від власного торгового майданчика на готовому сервісі до повноцінного інтернет-магазину. Вибравши 1-й варіант, всеодно доведеться продовжити пошуки в напрямку справжнього інтернет-магазину. Проблема в тому, що можливості редагування вигляду і функціональність такого торгового майданчика дуже обмежені, і Ваші бізнес-партнери можуть сприймати такий «інтернет-магазин» не дуже серйозно.

   На чому зупинити свій вибір при створенні інтернет-магазину?

   Читати далі …

  • PHP – найбільш популярна мова для веб програмування

   Якщо необхідно розробити інтернет-сайт, відмінний від елементарного сайту, Вам не обійтись без використання серверної мови програмування, найбільш популярною серед яких є PHP (Hypertext Preprocessor, попередня назва: Personal Home Page Tools) – скрипкова мова програмування, призначена для генерації HTML-сторінок на стороні сервера. PHP інтерпретується веб-сервером в HTML-код, який передається у браузер.

   Робота над РНР починається у 1995 році, а в 2004 виходить РНР 5, яка постійно удосконалюється і виходить у нових версіях РНР 5.

   Розглядаючи різні аспекти використання PHP, можна виділити такі основні її переваги:

   Читати далі …

 • Платформа :
 • Наші переваги:
  • індивідуальний підхід до клієнта
  • оперативне виконання замовлень (2 робочі дні для сайту-візитки)
  • виконання як всього комплексу робіт, так і окремих його частин
  • невисокі ціни
  • якість роботи, підтверджена нашим портфоліо
  • можливість подальшого супроводження роботи сайту